X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

2.El Araç Araç Satışı

Anasayfa2.El Araç Araç Satışı

2. EL SATIŞI

Abay Filo Kİralama  2004 yıllında  Abay otomotiv olarak kurulmuş araç alım satım  Abayrent a car, Abay Filo Kiralama ltd şti olarak Kiralama sektöründe uzun yıllardır araç ticaretine devam eden araç piyasasın'da yılların getirmiş olduğu tecrübesiyle  2020 yılında tekrar araç alım satım ticaretine 17 yıl önce olduğu gibi şirketimiz ve tecrübeli personelimizle  uzman olduğumuz  işe tekrar başladığımızı müşterilerimize ve üyelerimize daha fazla faydalı ve dürüst güvenilir  hizmet amaçlı  devam etmekteyiz.

Gerek kendi araçlarıız değişim zamanında exper raporlu sıfır alındıgından bu yana kontrolleri elimizde olan araçlarımızı bayi veya oto alım satım yapan meslektaşlarımıza satışlarını ekonomik ve piyasanın altında satışlarımızı degerli müşterilerimize sunmak istedik.

Öncelikli olarak abay filo ailesine üye olan müşterilerimiz ve   araç satışı ve araçlarını satmak isteyen üyelerimize  imkan sağlayabilmek adına tecrübeli olduğumuz otomotiv sektörüne yeniden merhaba dedik . üye müşterilerimiz destek talebi açarak araç bilgilerini müşteri temsilcilerimize ulaştırması yeterli olacaktır .

Otomativ sektörü Türkiyenin en hızlı ilerleyen ve son yıllarda zirve yapacak derecede fiyatlara çıkan taşıtlar hem alıcısı hem satıcısı tarafından inanılmaz etkiler yaptığını toplum olarak farkındayız.

Sektörde müşterilerin neleri talep ettiğini nelere önem verdiğini iyi bilen gelişen teknoleji ile araç alım satımının daha güvenli hale geldiğinin Abay filo olarak geçmişteki zorlıkların kolaylaştığını güvenilirlik ve tecrübenin en önemli noktası ollduğunu ve müşterilerimize aynı hizmetle tekrar yanlarında olmanın gururunu yaşıyoruz .

Otomotiv sektöründe Türkiyede en zirvede olmak değil işimizde en iyi olmak  için 7/24 tüm ekibimzle çalışıyoruz 

Abay Filo Kiralam Tur San Ltd Şti

 

 


Top