X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

Sıkça Sorulan Sorular

AnasayfaBilgi BankasıSigorta /Kasko/HasarGüvencelerimiz
KAMPANYA!
Anında Araç Kirala

Şimdi Üye Ol!
İlk kiralamada %10 Ek İndirim Kazan

Hemen Üye Ol!

Güvencelerimiz

GÜVENCELERİMİZ

Güvencelerimiz hakkında açıklama aşağıda yer almaktadır. Açıklamalar genel ve bilgi amaçlıdır. ABAY FİLO bu bilgileri zaman içerisinde değiştirme hakkını saklı tutar. Rezervasyonunuza dahil olan güvenceler fiyat teklifinizde ve/veya rezervasyon konfirmasyonunuzda yer almaktadır.

Fiyatlarınıza dahil olmayan güvenceleri kiralama başlangıcında satış ofislerimizden kullanıcı panelinden veya rezervayon esnasında satın alabilirsiniz. Geçerli limitlerle ilgili detaylı bilgiyi de satış ofislerimizden alabilirsiniz.

MİNİ HASAR GÜVENCESİ

Rapor düzenlenmesi veya tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları (otopark hasarı, lastik yırtılması vb.) için müşteriye 1.500 TL'ye kadar beyanla onarım hakkı sunan hasar güvencesidir.Cam-far-ayna güvencesini de kapsamamakktadır.

EXTRA MİNİ HASAR GÜVENCESİ

Rapor düzenlenmesi veya tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları (otopark hasarı, lastik yırtılması vb.) için müşteriye 2.500TL'ye kadar beyanla onarım hakkı sunan hasar güvencesidir.Cam-far-ayna güvencesini de kapsamaktadır.        

SÜPER MİNİ HASAR GÜVENCESİ

Rapor düzenlenmesi veya tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları (otopark hasarı, lastik yırtılması vb.) için müşteriye 3.500TL'ye kadar beyanla onarım hakkı sunan hasar güvencesidir.Cam-far-ayna güvencesini de kapsamaktadır.

LASTİK -CAM - AYNA - FAR - ANAHTAR

Rapor düzenlenmesi veya tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları,Cam-far-ayna, güvencesini de kapsamaktadır 1.500 TL kadar olan hasarlar için tek seçim yapılarak 

Mini hasar poliçesi kiracı kiralama alış saatinde başlar ve kira bitiş saatinde otomatik olarak iptal edilir kira süresi uzatılması halinde mini hasar sigortası kiracının bizzat  ABAY FİLO' ofisiini iletşime geçmesi en geç  24 saat öncesi poliçe yenilene ve ödeme yapması gerekmektedir.

Mini hasar sigortasının belirlediği bedelin üzerinde olan hasarlarda, müşteri tüm hasar bedelinden sorumludur 

Gerek işbu genel koşullar ile birlikte aktedilen gerekse işbu genel koşulların imzalanmasından sonra aktedilen kira sözleşmesi/leri,araç teslim formu/ları ve Ek-1,Ek-2,Ek-3 işbu genel koşulların ayrılmaz bir parçası olup,birlikte yorumlanacaktır. 

        

 

 

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(8 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

Top