X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

Sıkça Sorulan Sorular

AnasayfaBilgi BankasıSık Sorulan SorularÜye Kullanıcı Politikası ?
KAMPANYA!
Anında Araç Kirala

Şimdi Üye Ol!
İlk kiralamada %10 Ek İndirim Kazan

Hemen Üye Ol!

Üye Kullanıcı Politikası ?

ÜYE KULLANICI POLİTİKAMIZ VE KOŞULLAR

Politikamız

      ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR HİÇBİR İLAVE ÜCRET TALEP EDİLMEZ  

» İnsanımızın yaşam standardını yükselten ve hayatı kolaylaştıran otomotiv  sektöründe faaliyetgöstermeyi,insanlığa hizmet yönünden anlamlı ve değerli buluyoruz

» Ülkeye ve otomotiv sektörüne katma değer sağlayacak uygulamalar ve süreçler ile öncü rol model olmayı

» Teknolojik gelişmeler ve dijitalleşme ile birlikte operasyonlarımızın kalitesini artırmayı ve önce hizmet dediğimiz yolda aynı kararlılıkla sürdürmek başta politikamız ve degerlerimidir.

Kullanım 

İnternet sitemizdeki araç konfigürasyon uygulaması oldukça basittir       

»  Üyelik hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir.

» Seçiminizi yaptıktan sonra dilerseniz üye panelinden -- Destek -- bildirimi açarak kiralama hakkında bilgi alabilirsinzi vea müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız.  

» Dilerseniz sosyal medya Hesaplarınızla giriş yapıp kullanıcı panelinizi hemen oluşturabilirsiniz.

» Telefonunuza mobil uygulamamızı indirip avantajlı kampanyalardan anında bildirim alırsıız   

» Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Abay Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız. 

» Abay Filo Kiralama’nın kiralama kampanyaları ile ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarın. Kampanyalara katılarak araç kiralamalarınıza avantaj katabilirsiniz. Bunun tek yapmanız gereken size verilen indirim kodunu kullanmak!

» Kampanyalar sayesinde indirimli fiyatları keşfedebilir, araç kiralama ücreti dışında hiçbir bedel ödemeden size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 1 dakikadan kısa süre içinde rezervasyonunu ayarladıktan sonra ödemenizi kredi kartından veya banka hesap numaralarımıza Havale/Eft yapabilirsiniz. 

» İster bireysel ister kurumsal, kısa ve uzun dönemli araç kiralamalarınızda kampanyaların avantajlı dünyasından faydalanabiliriniz

» Seçiminizi yaptıktan sonra dilerseniz üye panelinden destek bildirimi açarak kiralama hakkında bilgi alabilirsinzi  vea müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız.

» Hijyenik koşullarda temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

  •  Üye olmak Koşullar  

     Aşşağıda yazılı gereksimleri tıklayarak abay filo üye ve müşteri koşullarına ulaşabilirsiniz. 

» Mutlaka okuyunuz 

» Rezervasyon yapabilmek için :  --  Kiralama Koşulları --  Geçerlidir.

» ABAY FİLO Kiralama Koşullarına Uymayan müşterilerimize araç temin EDİLMEMEKTEDİR.

» Ön Ödemesi Yapılan ve ABAY FİLO' Kiralama Koşullarına Uygun Görülmeyen eksik veya yanlış bilgi verilmesi durumunda ön ödeme/iade iptal Koşullarımız geçerlidir.

» Kiralama Koşulları  www.abayfilo.com.tr  site içinde bulunan kiralama sözleşme ve politikalarına uygun tüm ülke ve ırk farketmeksizin üye olabilir ve avantajlı kiralama kampanyalarından faydalanabilir.


Tek bir araç da kiralasanız, büyük bir araç filosunu da tercih etseniz Abay FiloKiralama ' dan yüksek standartlarda hizmet alırsınız.Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

 

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(15 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

Top