X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
KAMPANYA!
Anında Araç Kirala

Şimdi Üye Ol!
İlk kiralamada %10 Ek İndirim Kazan

Hemen Üye Ol!
 

HAKKIMIZDA

Abay Otomotiv 2004 yılında araç alım satım ticareti yaparak otomotiv sektörünün kapılarını aralamıştır.

Günlük araç kiralama alanında edindiği yoğun taleplerin artışı sektöre yakın olmamız ve önceliğimiz müşteri  memnuniyeti diye çıktığımız yolda, Abay Rent A Car olarak 2008 yılında faliyetine günlük araç kiralamayı katmış ve kalite standartlarını ve tecrübesini günlük kiralama alanına da taşımış ve markasını oluşturmuştur.

Tecrübesi ve güvenilirliği, yenilikçi yaklaşımları, müşteri odaklı hizmet yapısı ile Abay Filo Kiralama Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak tüm ekibimiz aynı samimiyet ve hoşgörü ile, gerek günlük araç kiralama, gerekse Filo Kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

17 Yıl önce temelleri atılan bu sektöre sayısız krizler ve zorlukları aşarak bugünlerine gelmiştir. Bireysel sürücülerin, şahıs şirketlerinin ya da kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçlarının detaylarda farklılaştığını çok iyi biliyor, hepsi için farklı kiralama paketleri sunuyoruz.

Tek bir araç da kiralasanız, büyük bir araç filosunu da tercih etseniz Abay Filo Kiralama'dan yüksek standartlarda hizmet alırsınız.Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Abay Filo Kiralama, Türkiye'de gelişen oto kiralama sektöründe en büyük olmayı degil, en iyisi olayı hedeflemiştir. Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız. Sosyal sorumluluk anlayışının bilincinde olarak, hizmet ve iş taktiklerimizi geliştirip faaliyet gösterdiğimiz oto kiralama sektöründeki amacımız" örnek bir şirket" olmaktır.

 


Top