• Türkçe
  • English
  • Russian
  • German
  • Arabia
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Filo Kiralama Nedir ?

  Filo Kiralama, En Basit Haliyle, Belirli Bir Süre Kilometre ve Aylık Ödeme Kapsamında Şirketinize Araç Kullanımı Sağladığımız Avantajlı Bir Finansal Üründür.

     Günümüzde Büyük Veya Küçük Tüm İşletmelerin Satış, Pazarlama ve Lojistik Gibi Fonksiyonları İçin Binek Araçlara İhtiyacı Vardır Bu Yüzden Filo Kiralama Bunlar İçin En Uygun Çözümdür.

     İster Bir İster Yüzlerce Aracı Finanse Etmenin ve Filo Kiralama Olarak Yönetmenin Şirketiniz İçin İş Kaybı Olduğunu Biliyoruz ve Size Abay Filo Olarak Satın Almak Yerine Tercih Edebileceğiniz Çok Daha Avantajlı Bir Yol Olan Filo Kiralamayı Öneriyoruz. Filo Kiralama Genel Olarak Şirketler İçin

     Sunulmuş Özel Bir Hizmet Olarak Algılansa da Şahıslar da Bu Hizmetten Faydalanabilir.

     Siz İse Satın Alma Maliyetinden Tasarruf Etmenin Yanı Sıra Periyodik Bakım Hizmetleri, Vergi Ödemeleri, Hasar Onarımları, Sigorta/Motorlu Taşıtlar Vergisi, Yedek Araç Hizmeti ve Lastik Değişimi Gibi Konuları Tamamen Abay Filo'ya Devretmenin Rahatlığını Yaşayacaksınız.

     Filo Kiralama Adı İtibariyle Çoğul Olsa da Şirketinizin Bir Araca İhtiyacı Var İse, Abay Filo'nun Hizmetlerinden Yararlanabilir, Satın Almaya Kıyasla Çok Daha Uygun Bir Maliyetle Aracınızı Tedarik Edebilirsiniz. Filo Kiralamanın Sağlayacağı Fayda İle Zaman ve Maliyetten Tasarruf Edebilir, Artan Zamanınızda İşinize Odaklanabilirsiniz.

     Filo Kiralama Fiyatları Müşterinin İstediği Araca Göre Kullanım Süresi ve Yapacağı Km'ye Göre Belirlenmektedir. Uzun Dönem Araç Kiralama İçin İstediğiniz Marka, Model ve Km Sınırı Seçerek Bize Teklifinizi Ulaştırabilirsiniz. Aynı Gün İçerisinde Müşteri Temsilcilerimiz Tarafından Size Geri Dönüş Yapılarak Fiyatlar Sunulacaktır.