• Türkçe
  • English
  • Russian
  • German
  • Arabia
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Hakkimizda

ABAY FİLO KİRALAMA TURİZM SANAYİ VE LİMİTED ŞİRKETİ.     

         Abay otomotiv 2004 yılında araç alım satımı ,araç kiralama olarak Abay Filo ve Abay Rent a Car , iş ortakları ve toplum için kıymet oluşturarak daima gelişen kurumsal ve güvenilir bir araba kiralama şirketidir.uzmanlık alanımızı ve güvenilirliğimizi 18 yıldır otomativ sektöründe sürdürmekteyiz.          

              18 Yıl önce temelleri atılan bu sektöre  sayısız krizler ve zorlukları aşarak bugünlerine gelmiştir.  İleri teknolojinin gerektirdiği yüksek katma değeri sektör tecrübesiyle, birleştirerek  siz degerli müşterilerimze ,kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız                                 

               Abay Filo  Araç kiralayan müşterilerini Abay Filo ailesinin bir ferdi olarak görüyor, güven ve iyi hizmet sunmak için tüm ekibimiz  olarak var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz.

             Abay filo  Oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmayı hedeflemişdir  .Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.   

               Bireysel sürücülerin, şahıs şirketlerinin ya da kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçlarının detaylarda farklılaştığını çok iyi biliyor, hepsi için farklı kiralama paketleri sunuyoruz. Tek bir araç da kiralasanız, büyük bir araç filosunu da tercih etseniz Abay Filo Kiralama ' dan yüksek standartlarda hizmet alırsınız.    

Marka patent  No : 2020 28179 - Hizmet

Firmamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Abay Filo Kiralama Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.