• Türkçe
  • English
  • Russian
  • German
  • Arabia
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Kiralama Şartları

    1-)  Firmamızdan Araç Kiralamak İçin En Az 25 Yaşında Olmanız ve Çalışan İseniz Bir İş Yerinde İş Kartınız İle Birlikte 1 Yılı Doldurmuş Olmanız Gerekmektedir, Firma Sahibi İseniz En Az 1 Yıllık Vergi Levhanız Olması Gerekmektedir.

     2-) Araç Kiralayan Kişinin En Az 1 Yıllı Dolundurmuş Ehliyeti ve Kiralayacağı Araca Uygun Sınıfı Bulunması Gerekmektedir.

     3-) Kiralama Süresi En Az 1 Gündür. Alınan Fiyatlar Genelde 1 Günlük Araç Kiralama Fiyatlarıdır. Daha Uzun Süreli Araç Kiralama Bedelleri Gün Bazında Düşük Olur.

     4-) Kiralamış Olduğunuz Aracın Sözleşme Bitiş Tarihini Uzatmak İçin En Az 4 Saat Önceden Firmamıza Bilgi Vermeniz Gerekmektedir.

     5-) Araçlarımızın Günlük 300 Km Aylık 3.000 Km Limiti Bulunmaktadır.

     6-) Yakıt (Benzin , Mazot , LPG)  Giderinin Tamamı Kiralayan Müşterimize Aittir.

     7-) Kiralamak İstediğiniz Aracın Ücreti Aracı Teslim Alırken Firmamıza Ödemeniz Gerekmektedir.

     8-) Araçlarımızda OGS - HGS Aktif Halde Mevcut Bulunmaktadır. Kullanmış Olduğunuz (OGS - HGS) Ücretleri Araç Tesliminde Firmamız Tarafınızdan Almaktadır.

     9-) Araç Teslimleri Firmamızın Bulunduğu Bölge İçerisinde Ücretsiz Teslim Edilmektedir. İsterseniz Firmamızdan Teslim Alabilirsiniz. Farklı Şehirlere (Uzak Mesafelerde) Araç Teslim Almak İsterseniz Ek Tutar Talep Edilebilir.

     10-) Teslim Almış Olduğunuz Aracı Bir Başkası Tarafından Firmamıza Gönderme Durumunuzda Araç Teslim Alınmamaktadır.

     11-) Trafik Cezaları Aracı Kiralayan Müşterilerimize Aittir.

Abay Filo Kiralama Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.