X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

SSL Güvenlik

AnasayfaSSL Güvenlik
KAMPANYA!
Anında Araç Kirala

Şimdi Üye Ol!
İlk kiralamada %10 Ek İndirim Kazan

Hemen Üye Ol!

 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 128 bit'lik Comodo Essential SSL Sertifikası) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez,ulaşamaz.Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir.

Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahısla tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Bir sitenin bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol edin

Bir web sitesini ziyaret etmenin güvenli olup olmadığını görmek için siteyle ilgili güvenlik bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Siteyi güvenli veya gizli olarak ziyaret edemezseniz Chrome sizi uyaracaktır.

  1. Chrome'da bir sayfa açın.
  2. Bir sitenin güvenliğini kontrol etmek için web adresinin solundaki güvenlik durumuna bakın:
    •     Güvenli 
    •     Bilgi veya Güvenli değil
    •     Güvenli değil veya Tehlikeli 
  1. Sitenin ayrıntılarını ve izinlerini görmek için simgeyi seçin. Chrome'un bağlantının ne kadar gizli olduğunu düşündüğünün bir özetini göreceksiniz.

Her bir güvenlik sembolü ne anlama gelir

Bu semboller, bir siteyi ziyaret etmenin ve kullanmanın ne kadar güvenli olduğunu bilmenizi sağlar. Bir sitenin güvenlik sertifikasına sahip olup olmadığını, Chrome'un bu sertifikaya güvenip güvenmediğini ve Chrome'un bir siteyle özel bir bağlantısı olup olmadığını size söylerler.

  • Aşşagıdaki ling'e tıklayarak  web sitemiz adını yazarak -   https://www.abayfilo.com.tr/  -  sitemizin güvenlik sertifikasını dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.


Top