X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

Vip Transfer Hizmetleri

AnasayfaVip Transfer Hizmetleri
KAMPANYA!
Anında Araç Kirala

Şimdi Üye Ol!
İlk kiralamada %10 Ek İndirim Kazan

Hemen Üye Ol!

VİP TRANSFER HİZMETLERİ

Sizleri bulunduğunuz noktalarda güler yüzlü şoförlerimiz karşılıyor, gideceğiniz noktalara güven ve konfor ile ulaşmanızı sağlıyoruz VIP transfer hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda en büyük çabamız; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Online transfer hizmetimiz sayesinde sizleri belirtmiş olduğunuz gün ve saatte tam olarak bulunduğunuz konumda karşılıyoruz.

Tüm seyahatlerinizde sizleri yalnız bırakmıyoruz ve transfer hizmetimizle şoförlü ya da şoförsüz transfer hizmeti sunuyoruz.7/24 transfer hizmetimizden komisyon almıyoruz. İptal sigortanız ile ücretsiz olarak transfer iptalinizi sağlıyor, her şey dâhil hizmet sunuyoruz. Şoförlü transfer hizmetimizde sizlere profesyonel ekip sunuyoruz.

Nerede olursanız olun sizleri karşılıyoruz ve seyahatinizin bitiminde evlerinize uğurluyoruz. Kaliteli transfer hizmetimizi uygun fiyata sizlere sunuyoruz. İstediğiniz lokasyondan karşılama ekibimizle sizleri karşılıyor ve dilediğiniz alana güvenle transfer ediyoruz. Uçuş sonrası yoğun trafikte stresinizi ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yaptığınızda ya da yurt dışına seyahat etmek istediğinizde, sizleri zahmetli bir yolculukla baş başa bırakmıyoruz. ABAY FİLO’ transfer hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanarak keyifli bir seyahat süreci geçiriyorsunuz. Kentimiz Kocaeli’de transfer hizmeti konusunda güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini artırmak adına transfer hizmetimizi daha iyiye götürmeye çalışıyoruz. Bakımlı, hijyenik ve lüks araçlarımızla her bütçeye uygun çözümler üretiyoruz.İstanbul yeni Havalimanı,Sabiha Gökçen ,Cengiz Topel Esenboğa Havalimanları olmak üzere  araçlarımıza kadar kiralama hizmeti sunuyoruz.


Top