X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar £ British Pound

İhtiyaçlarınıza Göre En İyi Kiralık Araç Nasıl Seçilir

AnasayfaYazılarAraç Kiralamakİhtiyaçlarınıza Göre En İyi Kiralık...
KAMPANYA!
Anında Araç Kirala

Şimdi Üye Ol!
İlk kiralamada %10 Ek İndirim Kazan

Hemen Üye Ol!

İhtiyaçlarınıza Göre En İyi Kiralık Araç Nasıl Seçilir

» Birçok insan hala araba kiralama masraflarının çok fazla olduğunu düşünüyor.Hatta çoğu kişi araç kiralama fırsatlarından genellikle iş insanlarının faydalandığı kanısında.

» Aslında bu doğru değil,çünkü ne için olursa olsun,oto kiralamak bir sürü amaca hizmet eder.Uzaktaki ailenizi ziyaret etmek için araba kiralayabilirsiniz veya çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla tatile gitmek için araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Peki ihtiyaçlarınıza göre en iyi kiralık araç nasıl seçilir?

İşte bu sorunun cevabı !

» Sizin İçin En Doğru Kiralık Aracı Nasıl Bulursunuz?

»  İhtiyaçlarınıza göre en iyi kiralık araç hangisi diye araştırmadan önce en önemli kısım bu aracı neden kiralamanız gerektiğidir. Örneğin yurt içi veya yurt dışı seyahati için araç kiralıyor olabilirsiniz.

» Çünkü kendi kiralık aracınızla gezmek ayrı bir keyiflidir. Seyahatiniz esnasında kiralık araç size bağımsız bir şekilde keşfetme ve harekete geçme fırsatı verir. Bu durumda ailenizle ya da kalabalık bir grup arkadaşla yola çıkıyorsanız size SUV model araçları tavsiye ediyoruz. Böylece valizleri araca koyarken sorun yaşamazsınız. Birde tabi ki kalabalık olunca yolculuk sırasında tıkış pıkış oturmak zorundada kalmazsınız.

» Evet araç kiralama genellikle seyahatler için tercih ediliyor diye düşünülse de bu çok doğru bir fikir değil. Çünkü aynı zamanda aracını tamire ya da bakıma götüren birçok kişi de 1-2 günlüğüne de olsa oto kiralamayı tercih ediyor.

» Bu durumda genellikle Peugeot 301, Renault Symbol veya Renault Clio Grand Tour gibi araçları tercih edebilirsiniz. Çünkü bu tarz arabalar genellikle fiyat ve performans açısından günlük olarak sizi mutlu edecek araç modelleri arasında.İş insanıysanız ve özellikle iş için araba kiralamak istiyorsanız yine Audi A3, Volkswagen Jetta ve Renault Megane gibi araç modellerini tercih edebilirsiniz.

Nasıl Bir Araç Kiralamalısınız

»  Ama bir dakika bu sebeplerden hiçbirine gerek olmadan ben kendimi şımartmak için araç kiralamak istiyorum diyorsanız, bu da bir ihtiyaç.O yüzden sizin için en uygun olan araçlar üst segment modeller. Mercedes E Serisi, BMW 7 Serisi ve Audi A8 sizi bu konuda oldukça mutlu edecek tipte otomobiller.


Top